Już 25 maja zapraszamy wszystkich na specjalną jubileuszową edycję imprezy Unholy Grace. Będzie to 25-ta lubelska edycja, a jednocześnie okazja do celebrowania naszych kolejnych urodzin. Od 4 lat dostarczamy bowiem alternatywnej części społeczeństwa najlepszą rozrywkę spod znaku szeroko-pojętej muzyki Dark Independent. Przez ten czas Unholy Grace stała się marką rozpoznawalną na imprezowej mapie Lublina, oraz alternatywnej scenie w kraju, co chcielibyśmy wspólnie z Wami uczcić.

Dodatkowo będzie to także okazja to zagnieżdzenia sie w nowym klubie, który z pewnością przypadnie Wam do gustu. Impreza odbędzie się bowiem w klubie Scena Opium, mieszczącym się na ul. Langiewicza 10 w centrum miasteczka akademickiego.

Klimat muzyczny imprezy to jak zawsze:
Harsh EBM | Gothic | EBM | Electro-Industrial | Futurepop | Synthpop | Post-punk

 


Tego dnia wystąpi dla Was:


RSM [www.facebook.com/ rozwalswojmozg]:
RSM został założony w kwietniu 2008 roku w Moskwie przez Sychego. Projekt znany jest z energicznych koncertów i dużego kontaktu z publicznością. Na płytach projektu możemy usłyszeć mieszankę styli - od witch house'u przez dark electro do rhythmic noise'u.
Na swoim koncie mają 2 EPki i 2 pełne wydawnictwa. Za największe hity RSM uważa się takie kompozycje jak: Morderstwo, Szlauf,DE Army, Dewastator czy harsh'owy cover weselnych
imprez "Mydełko Fa".
Obecnie projekt rezyduje w Krakowie a na żywo występuje w trzyosobowym składzie
- Sychy (wokale), Dev_ (klawisze) i STPN (gitara).

DeV_ [RSM/Toxik Twinz/Digital Sin Team/DNN Squad - Kraków]
Miłośnik szeroko pojętej muzyki alternatywnej i elektronicznej. Koncertowy klawiszowiec projektu RSM. Założyciel imprezowych ekip Toxik Twinz, Digital Sin Team i DNN Squad. Współorganizator krakowskiego cyklu imprez Digital Sin/Sin2Sin i innych wydarzeń muzycznych (The Prodigy/IAMX parties). W swoich setach beztrosko miesza m.in. industrial dance z synth techno/future trance i dźwiękami electro rocka.

Bonus [Unholy Grace - Poznań]
Dj i organizator związany z szeroko pojętą sceną Dark Independent. Swoją przygodę z Djką rozpoczął w 2008 roku, kiedy jako opiekun lubelskiego klubu Tektura zapoczątkował trwający do dzisiaj cykl imprez "Unholy Grace". Przez cały czas pozostaje wierny swoim pierwotnym inspiracjom, jakimi są bezkompromisowe dźwięki z gatunków Electro-industrial, EBM oraz Harsh EBM. Jego styl to mieszanka powyższych gatunków z elementami bardziej klasycznych nurtów muzyki gotyckiej oraz gatunkami muzyki elektronicznej nie mającymi nic wspólnego ze sceną gotycką. Obecnie najbardziej znany jest jako organizator i rezydent imprezy "Unholy Grace". Na swoim koncie ma występy podczas takich imprez jak np. "Castle Party Festiwal", "Gothomania", "Vampiriada", "Gothoteka", "D:Gen", "Inside:Bunker", "Mord=X=Fabrik", "Industrial Unleashed" oraz współpracę z klubami: "Tektura" (Lublin), "Publika" (Lublin), "Grafitti" (Lublin), "M25" (Warszawa), "No Mercy" (Warszawa), "Fabryka Kotłów" (Warszawa), "U Bazyla" (Poznań), "Wagon" (Wrocław), "Kultowa" (Katowice), "Alter Ego" (Szczecin), "Liverpool" (Wrocław), "Yakiza" (Bydgoszcz). Jak sam przyznaje nie zamierza także spocząć w miejscu i cały czas doskonali swoje umiejętności poszukując przy tym coraz to nowych pokładów dźwięków.


Szykuje się zatem duża energi i dobrego pierdolnięcia, które z pewności zaspokoi każdego fana mocniejszych bitów i mroczniejszych riffów. Poza tym na wszystkich którzy tego dnia przybędą do Opium czekać będą gadżety na wejściu, a spośród wszystkich uczestników wylosujemy roczny, specjalny karnet uprawniający do darmowego wejścia na wszystkie nasze imprezy.


Start imprezy: 21:00
Łapówka dla bramkarza: 10 zł


Line-up:
21:00 - Start
21:00 - 23:00 - Bonus
23:00 - 24:00 - RSM Live Act
24:00 - 01:00 - Bonus
01:00 - 02:00 - DeV_
02:00 - 03:00 - Bonus
03:00 - ??:?? - Kto żyw


A czy warto zobaczyć RSM na żywo? Popatrzmy co na ten temat sądzą inni:

"RSM na żywo to przede wszystkim wspaniały imprezowy klimat oraz duża dawka energii" - Lindey [Human Steel]

"RSM jako jedyny w Polsce jebie Bajm i stare baby:-)
A energie jaka emanuje podczas koncertu rozrusza kazda tesciowa na 102...nie wierzysz...przyjdz:-)" - Ad-x [Reactor7x]

"RSM to żywa energia i totalny rozpierdol" - Dziki [H.EXE]

"RSM na żywo to żywioł. Sceniczny szał. Szczere oddanie muzyce. Tak należy grać koncerty" - Odo [H.EXE]


A tak bawiliścy się na III Urodzinach Unholy Grace w 2011r:
http://www.youtube.com/ watch?v=yrTrn7_vDoQ

 

Lista obecności na FB:
https://www.facebook.com/events/208728765908737/

 

Lista obecności na Lastfm.pl:
http://www.lastfm.pl/event/3260633+IV+Urodziny+UNHOLY+GRACE+-+koncert+RSM

Szczegóły imprezy mogą jeszcze ulec zmianie, ale tylko na plus.